Je nám obrovskou ctí vám oznámit, že Battle Royale střílečka Fear the Wolves 28. srpna vstupuje do fáze předběžného přístupu na Steamu.

Díky kombinaci tradičního BR režimu (poslední přeživší) s PVE elementy, unikátní radiací, počasím a speciálním mechanismem extrakce na konci hry, vám Fear the Wolves zaručuje napínavý a atmosférický herní zážitek v rujnách rozpadajícího se Černobylu.

Youtube Video

Fear the Wolves vstupuje do předčasného přístupu po dodatečném 6 týdenním beta testování které přišlo po zrušení původního plánu vypustit hru v půlce července. S vylepšenou stabilitou serverů, herní optimalizací a balancem je nyní čas, kdy si může Fear the Wolves vychutnat širší publikum na Steamu.

Unikátní herní prvky hry můžete vidět v sérii videí, které jsme vám ukázali na sociálních sítích. Ti horlivější z vás si je mohou vyzkoušet hned při spuštění hry.

Youtube Video

Jsme připraveni získat další zpětnou vazbu a díky ní vylepšit hru společně s rostoucí komunitou hráčů nadšených z další evoluce režimu Battle Royale. První verze předčasného přístupu představuje samotný základní herní styl a nádech S.T.A.L.K.E.R.a a spousta dalších věcí je již ve vývoji.

Nová mapa a herní mód, více zbraní, předmětů, mutantů a další variace počasí počasí - slibujeme vám tedy regulerní, velké aktualizace obsahující právě, a nejen, tyto novinky. Tyto updaty se budou vydávat dle plánu, který je k nalezení na po celou dobu vývoje na Steam stránkách. I komunita bude hrát svou roli a to od zpětné vazby k balancu zbraní po nové nápady, jak vylepšit systém počasí a PVE. Další práce na vylepšení serverů taktéž budou pokračovat jak jen bude dlouho.

Velmi se těšíme na odzkoušení hry s širší základnou hráčů na PC a následnou spolupráci v předběžném přístupu vstříc plnému vydání hry v roce 2019.

Fear the Wolves bude dostupné pro PC od 28. srpna ve stádiu předběžného přístupu. Konzole a plné vydání hry je plánované na rok 2019. http://bit.ly/FTWSteam

Na viděnou v Zóne,

Fear the Wolves tým

last edited by Barbarrossa